• 110mm x 120mm Kuşe Etiket
  • 110mm x 120mm Kuşe Etiket
  • 110mm x 120mm Kuşe Etiket
  • 110mm x 120mm Kuşe Etiket
110mm x 120mm Kuşe Etiket
Ürün Kodu : K110120       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
94.33 TL   +Kdv
Masura Çapı
SARIM SAYISI
-
+

YUKARIDA BELİRTİLEN FİYAT 500 ADET ÜRÜN İÇİNDİR.
SARIM SAYISINI SEÇENEKLERDEN BELİRLEYEBİLİRSİNİZ.

EN: 120
BOY (AKIŞ): 110
KAĞIT CİNSİ: KUŞE
SATIRDAKİ ETİKET SAYISI: 1
MASURA ÇAPI: 25-40-76

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Kuşe etiketler barkod yazıcılarda termal transfer yöntemi ile wax ribon kullanılarak barkod ve yazı yazmak için kullanılan kendinden yapışkanlı etiketlerdir. Kuşe etiket yüzey özelliği ile termal etiketlere oranla daha net ve daha uzun ömürlüdür. Termal etiketler barkod yazıcılarında direk termal özelliği ile yakma yöntemi kullanıldığından kararmaya daha elverişlidir.
110mm x 120mm Kuşe etiket siparişi verirken barkod makinenize uygun masura çapını ve sarım sayısını dikkate almanız önemlidir. Bu konuda terddüt yaşamanız halinde hiç çekinmeden bizleri arayabilir, yardım isteyebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı A kalite malzemelerden üretilmekte olup, akrilik ve ya hotmelt yapışkanlıdır. 
ÜRÜN TESLİMATI: Siparişlerinizin paketlenmesi titiz bir şeklide yapılarak sorunsuz olarak tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo firmasından doğabilecek sorunlara karşı siz değerli müşterimizden isteğimiz yırtık, patlak ve / veya deforme olmuş koli ve paketleri teslim almadan iade etmenizdir.

ETİKETLER : Etiket birçok ülkede en çok ürünlerin üstünde kullanılan bir çeşit kağıt malzemeden yapılan çeşitli simgeleri içinde barındıran bir araçtır. etiket sadece bizim ülkemizde değil ihracat olsun ithalat olsun bu tür ticaret alışverişi yaptığımız ülkeler açısından da büyük önem taşımaktadır. Ülkeler dış ticaret alışverişi yaparken ürünlerin etiketleri ve barkodları üzerinden bilgisayar tabanında işlemler gerçekleştirilir. Bugün her ülkedeki sınır kapılarına seri halinde ürün gelmekte ve bu seri ürünün büyük bir hızla işleme sokulup ülkelere girişi kolaylaştırılıp gerçekleştirilmektedir. Ürünün ülkeye girişini de kolaylaştıran ana malzeme ise ürünlerin üzerindeki etiketlerdir. Belki de binlerce ürünün özelliği tek bir etiketin barkodunda tutulabilmekte ve tek bir tuşla tüm ürünler ülkeye sunulmaktadır.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?