0532 063 34 40

Hakkımızda

Barkodonline.com (CAN BARKOD AMBALAJ VE DIŞ TİC. A.Ş.) Etiket Ambalaj Malzemeleri olarak, çalışma hayatımıza 2016 yılında sektöre giriş yaparak başladık. Her zaman daha iyiyi ve daha kaliteli ürünleri hedefleyerek yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk ve tutmaya da devam ediyoruz.

İstanbul'da kurduğumuz ve tüm Türkiye'nin etiket, ribon ve barkod yazıcı ihtiyaçlarını giderdiğimiz şirketimizde daha iyi hizmet için daima çalışıyoruz.

Can Barkod olarak yola, her kapasitedeki işletmelerin gereksinim duyduğu barkod ve etiket ihtiyaçlarını karşılarken, ürünlerimiz ile değer katmak ve fark yaratmak amacı çıktık. Ve bu yolda, müşterilerimiz ile birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Misyon ve Vizyon

Misyonu fark yaratmak ve değer katmak olan, vizyonu ise her zaman daha iyi ve daha kaliteliyi müşterileriyle buluşturmak olan şirketimizde, her daim daha iyi bir hizmet vermek amacıyla sürekli olarak kaliteli ve garantili işler gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, barkod yazıcı, etiket çeşitleri ve hazır etiket hizmetlerini vermekteyiz. Bu hizmetleri müşterilerimize sunarken kaliteyi ilke edinmekte ve istikrarlı bir şekilde büyümekteyiz.

Barkodonline.com olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde, Türkiye standartlarına uygun ve kaliteli belgeli olarak çalışmalara imza atıyoruz. Firmamız bünyesinde sağladığımız hizmetler kısaca şunlardır:

●      Barkod Yazıcı Satışı

●      Barkod Yazıcı satışı Sonrası Teknik Servis

●      Ribon Satışı

●      Etiket Hizmeti

Barkodonline.com olarak tüm bu hizmetleri sağlarken, sürdürülebilir hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Kalite Politikamız

Müşterilerine barkod sistemleri ve etiket hizmeti sunan firmamızda kaliteye önem veriyor ve sürekli olarak kaliteyi arttırma çalışmaları yapıyoruz. Bu kapsamdaki kalite politikamız şunlardır:

●      İnsan gücünü en etkili şekilde kullanmak ve bununla birlikte gelişen teknoloji yakından takip ederek firma olarak gelişmek,

●      İşlevsel ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile rekabet ortamına sokmak

●      Teknolojik gelişmişlik ve bilgi birikimiz ile müşterimizin sorunlarını satış sonrasında da çözmek; çözüm ortağı olmak

●      İs güvenliğini üst düzeyde sağlamak

Etiket Hizmetlerimiz

Can Barkod Etiket Ambalaj Malzemeleri bünyesinde, müşterilerimizin tüm etiket ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünler bulunmaktadır. Ürünlerimiz, hazır etiket ve etiket çeşitleri olarak iki kategoride satışa sunulmaktadır. Hazır etiketler kapsamında, firmaların sürekli olarak ihtiyaç duyduğu etiketlerin tamamı yer almaktadır. Müşterilerimiz, bu etiketlere istedikleri zaman istedikleri adette sahip olabilmektedir.

Etiket çeşitleri içerisinde yer alan etiket türlerimiz de şunlardır:

●      Termal etiket

●      Renkli termal etiket

●      Kuşe etiket

●      Renkli kuşe etiket

●      Renkli çap etiket

●      Kuyumcu etiketleri

●      Şeffaf etiketler

●      Silver mat etiketler

●      Terazi etiketleri

●      Opak etiket

●      Fosforlu etiket

●      Sandwich etiket

●      Lazer etiket

Görüldüğü üzere etikete ve etiket türlerine dair olan her bir hizmet, Barkodonline.com tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Eğer firmanızın etiket ihtiyacı var ise kaliteli ve işlevsel etiketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ribon Hizmetimiz

Can Barkod Etiket Ambalaj Malzemeleri'nin bir diğer hizmeti de ribon ürünleridir. Firmamız bünyesinde yer alan ribon çeşitlerimiz ise şunlardır:

●      Resin Ribon

●      Renkli Ribon

●      Wax Ribon

●      Wax Resin Ribon

Barkod Yazıcı Hizmetlerimiz

Barkodonline.com olarak, sektöre kaliteli ve işlevsel barkod yazıcı ve okuyucularının teminatını sağlıyoruz. Müşterilerimize çözüm ortağı oluyor ve işlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için destek sağlıyoruz. Satış anında olduğu gibi satış sonrasında da sağladığımız teknik servis imkânı ile birlikte her daim müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Firmamıza ait resmi internet sitesinde yer alan barkod yazıcılar bölümünden ürün seçeneklerimize göz atabilir, marka ve model seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Barkodonline.com olarak sektörde öncü olmaktan, en yeni ve en teknolojik barkod sistemlerine bünyemizde yer vermekten ve Türkiye'de hizmet sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.