0532 063 34 40
  • 120mm x 90mm Kuşe Etiket
  • 120mm x 90mm Kuşe Etiket
  • 120mm x 90mm Kuşe Etiket
  • 120mm x 90mm Kuşe Etiket
120mm x 90mm Kuşe Etiket
Ürün Kodu : K12090         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
140.18 TL   +Kdv
Masura Çapı
25MM MASURA 40MM MASURA 76MM MASURA
SARIM SAYISI
YUKARIDA BELİRTİLEN FİYAT 500 ADET ÜRÜN İÇİNDİR.
SARIM SAYISINI SEÇENEKLERDEN BELİRLEYEBİLİRSİNİZ.

EN: 90
BOY (AKIŞ): 120
KAĞIT CİNSİ: KUŞE
SATIRDAKİ ETİKET SAYISI: 1
MASURA ÇAPI: 25-40-76

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Kuşe etiketler barkod yazıcılarda termal transfer yöntemi ile wax ribon kullanılarak barkod ve yazı yazmak için kullanılan kendinden yapışkanlı etiketlerdir. Kuşe etiket yüzey özelliği ile termal etiketlere oranla daha net ve daha uzun ömürlüdür. Termal etiketler barkod yazıcılarında direk termal özelliği ile yakma yöntemi kullanıldığından kararmaya daha elverişlidir.
120mm x 90mm Kuşe etiket siparişi verirken barkod makinenize uygun masura çapını ve sarım sayısını dikkate almanız önemlidir. Bu konuda terddüt yaşamanız halinde hiç çekinmeden bizleri arayabilir, yardım isteyebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı A kalite malzemelerden üretilmekte olup, akrilik ve ya hotmelt yapışkanlıdır. 
ÜRÜN TESLİMATI: Siparişlerinizin paketlenmesi titiz bir şeklide yapılarak sorunsuz olarak tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo firmasından doğabilecek sorunlara karşı siz değerli müşterimizden isteğimiz yırtık, patlak ve / veya deforme olmuş koli ve paketleri teslim almadan iade etmenizdir.

ETİKETLER : Teknolojinin gelişimiyle birlikte hayatımızın birçok alanında birçok konuda kolaylıklar elde etmekteyiz. Teknoloji etiket alanında da bu kolaylıkları göstermeyi sürdürmektedir. Birçok konumda kendine yer edinmiş etiketler teknolojinin de katkısıyla kolaylıkları sunmayı sürdürmektedir. Eskiden bir ürünün elde etmek açısından birçok işlemden geçtikten sonra elde ettiğimiz ürün bugün etiketlerin üzerinde yer alan barkodlar sayesinde sadece tek bir işlemle eskisinden çok daha rahat ürünü elde etmekteyiz. Barkod etiketler üzerindeki çeşitli simgeler sayesinde tek bir tuşla çok kısa zaman içerisinde binlerce ürünü okutup hayatı hem üretici hem tüketici açısından kolaylık sağlamakta ve zaman kazandırmaktadır. Barkod etiket teknolojinin zenginliğini kendi içerisinde çok iyi bir şekilde sunmaktadır.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
  
  
75mm x 100mm Kuşe Etiket
  
  
30mm x 20mm Kuşe Etiket
  
  
20mm x 20mm Kuşe Etiket
  
  
15mm x 30mm Kuşe Etiket
  
  
25mm x 40mm Kuşe Etiket
  
  
80mm x 100mm Kuşe Etiket
  
  
30mm x 40mm Kuşe Etiket
  
  
50mm x 100mm Kuşe Etiket
  
  
25mm x 100mm  Kuşe Etiket
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.