0532 063 34 40
  • 150mm x 100mm 300 Sarım Kuşe Etiket
  • 150mm x 100mm 300 Sarım Kuşe Etiket
  • 150mm x 100mm 300 Sarım Kuşe Etiket
  • 150mm x 100mm 300 Sarım Kuşe Etiket
150mm x 100mm 300 Sarım Kuşe Etiket
Ürün Kodu : HK150100-300         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Marka :  Diğer
127.64 TL   +Kdv
Masura Çapı
25MM MASURA 40MM MASURA 76MM MASURA

YUKARIDA BELİRTİLEN FİYAT 300 ADET ÜRÜN İÇİNDİR.

EN: 100
BOY (AKIŞ): 150
KAĞIT CİNSİ: KUŞE
SATIRDAKİ ETİKET SAYISI: 1
MASURA ÇAPI: 25-40-76

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Kuşe etiketler barkod yazıcılarda termal transfer yöntemi ile wax ribon kullanılarak barkod ve yazı yazmak için kullanılan kendinden yapışkanlı etiketlerdir. Kuşe etiket yüzey özelliği ile termal etiketlere oranla daha net ve daha uzun ömürlüdür. Termal etiketler barkod yazıcılarında direk termal özelliği ile yakma yöntemi kullanıldığından kararmaya daha elverişlidir.
150mm x 100mm Kuşe etiket siparişi verirken barkod makinenize uygun masura çapını dikkate almanız önemlidir. Bu konuda terddüt yaşamanız halinde hiç çekinmeden bizleri arayabilir, yardım isteyebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı A kalite malzemelerden üretilmekte olup, akrilik ve ya hotmelt yapışkanlıdır. 
ÜRÜN TESLİMATI: Siparişlerinizin paketlenmesi titiz bir şeklide yapılarak sorunsuz olarak tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo firmasından doğabilecek sorunlara karşı siz değerli müşterimizden isteğimiz yırtık, patlak ve / veya deforme olmuş koli ve paketleri teslim almadan iade etmenizdir.

ETİKETLER : Etiketler kullanım alanı açısından tüketici kendine çekmek isteyen firmalar reklam sektörü için son derece etiketlere önem vermektedir. Rekabet piyasasının hakim olduğu bir dönemde  yaşadığımız için satılacak her ne olursa olsun bunun reklamının en iyi şekilde yapılması büyük önem taşımaktadır. Etiketler reklam alanı için en uygu malzemeye sahiptir. Etiket kullanımı reklam sektöründe sık sık kullanılmaktadır. Tüketici aldığı ürünün etiketi sayesinde ürüne daha kolay yönelmekte ve bu da ürünün üreten firmanın gerekli satış kotasını yakalamasına yardımcı olup firmayı daha iyi noktalara getirmektedir. Etiketler reklamın kullanım amacına göre çeşitli renk desen ve boyutlarda etiket üreticisi tarafından firmaya sunulmaktadır. Firmanın arzu ettiği şekilde üretimi gerçekleştirilir.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.