0532 063 34 40
  • 60 ÇAP SARI TERMAL ETİKET
60 ÇAP SARI TERMAL ETİKET
Ürün Kodu : Ç60ST         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
76.31 TL   +Kdv
Masura Çapı
25MM MASURA 40MM MASURA 76MM MASURA
SARIM SAYISI
YUKARIDA BELİRTİLEN FİYAT 500 ADET ÜRÜN İÇİNDİR.
SARIM SAYISINI SEÇENEKLERDEN BELİRLEYEBİLİRSİNİZ.

EN: 60
BOY (AKIŞ): 60
KAĞIT CİNSİ: TERMAL
SATIRDAKİ ETİKET SAYISI: 1
MASURA ÇAPI: 25-40-76

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Termal Etiketler barkod yazıcı makinelerinde direkt termal yazdırma özelliğine sahip barkod etiketlerdir. Termal etiket ısıya duyarlı olduğu için ribon kullanma zorunluluğunu ve maliyetini ortadan kaldırmakla beraber kuşe etiket kadar uzun ömürlü değildir. Yapışkan özelliği olarak termal etiket ile kuşe etiket arasında fark olmamakla beraber her etiket cinsinin kendine göre artıları ve eksileri vardır. 
60mm. renkli çap Termal etiket siparişi verirken barkod makinenize uygun masura çapını ve sarım sayısını dikkate almanız önemlidir. Bu konuda terddüt yaşamanız halinde hiç çekinmeden bizleri arayabilir, yardım isteyebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı A kalite malzemelerden üretilmekte olup, akrilik ve ya hotmelt yapışkanlıdır. 
ÜRÜN TESLİMATI: Siparişlerinizin paketlenmesi titiz bir şeklide yapılarak sorunsuz olarak tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo firmasından doğabilecek sorunlara karşı siz değerli müşterimizden isteğimiz yırtık, patlak ve / veya deforme olmuş koli ve paketleri teslim almadan iade etmenizdir.

ETİKETLER : Etiketler kullanım alanı açısından tüketici kendine çekmek isteyen firmalar reklam sektörü için son derece etiketlere önem vermektedir. Rekabet piyasasının hakim olduğu bir dönemde  yaşadığımız için satılacak her ne olursa olsun bunun reklamının en iyi şekilde yapılması büyük önem taşımaktadır. Etiketler reklam alanı için en uygu malzemeye sahiptir. Etiket kullanımı reklam sektöründe sık sık kullanılmaktadır. Tüketici aldığı ürünün etiketi sayesinde ürüne daha kolay yönelmekte ve bu da ürünün üreten firmanın gerekli satış kotasını yakalamasına yardımcı olup firmayı daha iyi noktalara getirmektedir. Etiketler reklamın kullanım amacına göre çeşitli renk desen ve boyutlarda etiket üreticisi tarafından firmaya sunulmaktadır. Firmanın arzu ettiği şekilde üretimi gerçekleştirilir.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
  
  
60 ÇAP YEŞİL TERMAL ETİKET
  
  
60 ÇAP YEŞİL KUŞE ETİKET
  
  
60 ÇAP KIRMIZI TERMAL ETİKET
  
  
60 ÇAP KIRMIZI KUŞE ETİKET
  
  
60 ÇAP MAVİ TERMAL ETİKET
  
  
60 ÇAP MAVİ KUŞE ETİKET
  
  
60 ÇAP SARI KUŞE ETİKET
  
  
40 ÇAP YEŞİL TERMAL ETİKET
  
  
40 ÇAP YEŞİL KUŞE ETİKET
  
  
40 ÇAP MAVİ TERMAL ETİKET
  
  
40 ÇAP MAVİ KUŞE ETİKET
  
  
40 ÇAP SARI TERMAL ETİKET
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.