• 70mm x 45mm Termal Etiket
  • 70mm x 45mm Termal Etiket
  • 70mm x 45mm Termal Etiket
  • 70mm x 45mm Termal Etiket
70mm x 45mm Termal Etiket
Ürün Kodu : T7045       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
19.01 TL   +Kdv
Masura Çapı
SARIM SAYISI
-
+

YUKARIDA BELİRTİLEN FİYAT 500 ADET ÜRÜN İÇİNDİR.
SARIM SAYISINI SEÇENEKLERDEN BELİRLEYEBİLİRSİNİZ.

EN: 45
BOY (AKIŞ): 70
KAĞIT CİNSİ: TERMAL
SATIRDAKİ ETİKET SAYISI: 1
MASURA ÇAPI: 25-40-76

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Termal Etiketler barkod yazıcı makinelerinde direkt termal yazdırma özelliğine sahip barkod etiketlerdir. Termal etiket ısıya duyarlı olduğu için ribon kullanma zorunluluğunu ve maliyetini ortadan kaldırmakla beraber kuşe etiket kadar uzun ömürlü değildir. Yapışkan özelliği olarak termal etiket ile kuşe etiket arasında fark olmamakla beraber her etiket cinsinin kendine göre artıları ve eksileri vardır. 
70mm x 45mm Termal etiket siparişi verirken barkod makinenize uygun masura çapını ve sarım sayısını dikkate almanız önemlidir. Bu konuda terddüt yaşamanız halinde hiç çekinmeden bizleri arayabilir, yardım isteyebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı A kalite malzemelerden üretilmekte olup, akrilik ve ya hotmelt yapışkanlıdır. 
ÜRÜN TESLİMATI: Siparişlerinizin paketlenmesi titiz bir şeklide yapılarak sorunsuz olarak tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo firmasından doğabilecek sorunlara karşı siz değerli müşterimizden isteğimiz yırtık, patlak ve / veya deforme olmuş koli ve paketleri teslim almadan iade etmenizdir.

ETİKETLER : Teknolojinin gelişimiyle birlikte hayatımızın birçok alanında birçok konuda kolaylıklar elde etmekteyiz. Teknoloji etiket alanında da bu kolaylıkları göstermeyi sürdürmektedir. Birçok konumda kendine yer edinmiş etiketler teknolojinin de katkısıyla kolaylıkları sunmayı sürdürmektedir. Eskiden bir ürünün elde etmek açısından birçok işlemden geçtikten sonra elde ettiğimiz ürün bugün etiketlerin üzerinde yer alan barkodlar sayesinde sadece tek bir işlemle eskisinden çok daha rahat ürünü elde etmekteyiz. Barkod etiketler üzerindeki çeşitli simgeler sayesinde tek bir tuşla çok kısa zaman içerisinde binlerce ürünü okutup hayatı hem üretici hem tüketici açısından kolaylık sağlamakta ve zaman kazandırmaktadır. Barkod etiket teknolojinin zenginliğini kendi içerisinde çok iyi bir şekilde sunmaktadır.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?